Ecole Polytechnique (Франція)

Політехнічна школа Парижа візьме участь у Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Ecole Polytechnique (Франція)

Заснована за часів революції 1794 року, Політехнічна школа Парижа успадкувала свій прапор та емблему від Наполеона. З 1974 ця школа має статус державного навчального закладу адміністративного спрямування.

Упродовж навчання у школі студенти-громадяни Франції зберігають статус студентів-офіцерів, іноземні - мають статус студентів і, переважно, отримують стипендію.

Щорічно Вища політехнічна школа випускає 500 дипломованих інженерів, з них - 100 іноземці з тридцяти різних країн. Приблизно 15 % випускників становлять дівчата, які допускаються до вступних випробувань з 1972.

Навчальний процес у Політехніці спрямований на те, щоб виховати майбутніх керівників вищої ланки, з високим рівнем наукової культури, здатних відігравати значну роль у розвитку суспільства на державних посадах.

Навчання триває 4 роки: на 1 та 2 курсі, після семимісячного встyпногo курсу з гуманітарних наук, студенти переходять до наукових студій з різних дисциплін, після завершення якого вони мають представити дослідницький проект, розроблений у команді з іншими студентами. На 3 курсі викладається вісім дисциплін, дві з яких – поглиблено. 4 курс присвячено навчальній та професійній спеціалізації.

Впродовж усього циклу навчання студенти проходять численні стажування (загальна тривалість до 15 місяців) у Франції або за кордоном.

У школі навчаються 260 студентів за магістерською програмою та 500 аспірантів (PhD).

Фундаментом політехнічної освіти є потужна наукова багатодисциплінарна база, до якої долучаються знання з літератури та мистецтва, іноземних мов та спорту. Професорсько-викладацький склад нараховує 400 викладачів, з яких 12 % – іноземні фахівці.

Наукова діяльність

До багатодисциплінарного наукового центру Політехнічної школи входить 21 лабораторія з найпередовішим технічним обладнанням, зокрема у галузі оптики, інформатики та біології. Виконуючи численні замовлення, дослідницький центр тісно співпрацює з державними установами та підприємствами.

Переваги

Політехнічна школа розташована у Палезо, що у 15 км від Парижа. Студентські гуртожитки розраховано на 1 500 осіб, із загальною територією 186 га. Окрім цього, у школі є 50 навчальних аудиторій, 15 амфітеатрів, спортивне обладнання для понад 16 видів спорту – все це робить студентське містечко унікальним місцем, з ідеальними умовами для навчання.

Вища школа має розвинуту партнерську мережу з державними та приватними організаціями. Численні наукоємні підприємства, що працюють у регіоні, сприяють швидкому впровадженню високих технологій та їх входженню на ринок. Також існує практика співпраці деяких кафедр ВНЗ з підприємствами (ЕDF Thales) над взаємноцікавими науковими темами. Школа входить до авторитетної мережі навчальних закладів РаrisTech, до якої належать Вищі інженерні школи Франції та експериментально-дослідницькі центри світового рівня.

Докладніше про освітні програми та діяльність паризької Ecole Polytechnique ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
06.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів