University of Strasbourg (Франція)

Університет Страсбурга візьме участь у Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

University of Strasbourg (Франція)

Розташований у центрі Європи, Страсбурзький університет є спадкоємцем гуманітарних традицій, які сягають своїм корінням у ХVІ століття.

Страсбурзький університет відкритий до міжнародного співробітництва та демонструє найкращі зразки диверсифікованого підходу до навчання. Все це, а також широка гама навчальних дисциплін, приваблює велику кількість студентів та наукових співробітників з багатьох країн.

Удосконалення міжнародної складової є основним аспектом стратегії розвитку Страсбурзького університету. Цей освітній заклад є флагманом міжкультурного діалогу та багатомовності: в університеті викладається 25 іноземних мов, студенти беруть активну участь у програмах академічної мобільності численних іноземних партнерів. Тут розвиваються дві міжнародні програми: Eucor (Конфедерація університетів Верхнього Рейну ) та LERU (Європейська університетська асоціація з наукових досліджень).

Основні напрями

41 тисяча студентів цього університету навчаються відповідно до загальноєвропейських програм Болонської конвенції. Всі навчальні програми ґрунтуються на дослідженнях наукових центрів та науково-дослідницьких лабораторій. У навчально-науковому комплексі, що складається з 38 факультетів, Вищих шкіл та інститутів, освітня діяльність здійснюється за всіма напрямками знань – від гуманітарних і соціальних наук до права, від економіки і управління до політичних наук. Також значна увага приділяється мистецтвознавству, філології, експериментальним і технологічним наукам, медичним спеціальностям.

Наукова діяльність

У повсякденному житті університет спирається на наукові дослідження найвищого ґатунку. Всесвітньо відомі науково-дослідницькі групи опановують широке коло дисциплін і майже половина з них працює у партнерстві з державними науковими організаціями (Національний центр наукових досліджень, Національний інститут охорони здоров’я та медичних досліджень, ІNRА).

Страсбурзький університет пишається своєю активною роботою у розвитку трьох науково-дослідницьких центрів, один з яких має всесвітнє значення. Саме на його базі функціонує одна з філій мережі передових досліджень (RTRA) («Міжнародний центр наукових досліджень з хімії»). Серед наукових співробітників університету: лауреат Нобелівської премії з медицини 2011 року (Жуль Офман), нобелівської премії з хімії 1987 року (Жан-Марі Лен), 15 академіків, 49 членів вищих навчальних закладів Франції та 18 наукових співробітників Європейської дослідницької ради (ERA).

Два інноваційні навчальні заклади – Європейський докторський коледж (CDE) та Університетська асоціація Ради наук про людину (MISHA) сприяють розвитку Страсбурзького університету.

Атестаційний департамент наукових досліджень (є одним з перших, створених у французьких ВНЗ) допомагає науково-дослідницьким лабораторіям управляти фінансами, що надходять за результатами укладених домовленостей про науково-технологічне партнерство. Сьогодні це фінансування сягає 14,4 млн. євро.

Страсбурзький університет створює сприятливі умови для студентського життя: великі бібліотеки, легкий доступ до інформаційних джерел, динамічне соціальне студентське життя - 145 різноманітних тематичних студентських об’єднань за інтересами.

На додаток до цього студентське життя університету багате на різноманітні спортивні та культурні події, опікуватися якими так само, як і іншими студентськими ініціативами, покладено на віце-президента “з університетського життя” (обирається 3-ома університетськими радами) та студентського віце-президента.

Національна програма "Кампус" сприяє створенню в університеті якомога кращих можливостей і умов життя для іноземних студентів та науковців. На сьогодні понад 8 500 іноземних громадян, що становить близько 20% від загальної кількості осіб, обрали університет Страсбурга для навчання і проведення наукової роботи.

Докладніше про освітні програми та діяльність університету Страсбурга ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
06.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів