Мережа вищих шкіл ЕАС (Франція)

Мережа Вищих шкіл мистецтва, культури, комунікацій, менеджменту та люкс-менеджменту, ЕАС візьме участь у Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Мережа вищих шкіл ЕАС (Франція)

Вже протягом 27 років Мережа Вищих шкіл мистецтва, культури, комунікацій, менеджменту та люкс-менеджменту ЕАС пропонує отримання освіти за трьома напрямками: арт-ринок, планування культурно-мистецьких заходів і стратегії ринку товарів преміум-класу, гемологія.

Вища школа ЕАС визнана Міністерством культури та комунікацій Франції, а всі програми мережі мають державну акредитацію.

Завдяки програмам міжнародної мобільності, двомовним англо-французьким програмам, програмам обмінів ERASMUS, стажуванням за кордоном, мережа ЕАС посідає провідне місце серед закладів, що спеціалізуються у сегменті культура / арт-ринок / ринок товарів преміум- класу.

Договір, що підписаний між Вищою школою та Міністерством закордонних і європейських справ сприяє організації стажувань за кордоном для студентів цього ВНЗ.

З метою спрощення доступу до освіти у галузях люкс-менеджменту та менеджменту культурно-мистецьких заходів, мережею ЕАС створено інтерактивні навчальні програми.

Зануренню студентів у французьку культурну та мистецьку спадщину сприяє розташування навчальних корпусів, які знаходяться y самому центрі Парижа, Ніцци, Ліона та Монако.

Основні напрями

Планування культурно-мистецьких заходів

  • Бакалаврат - Медіа-планування культурних заходів;
  • МВА - Менеджмент культурно-мистецьких проектів.

Арт-ринок

  • Бакалаврат - Торгівля предметами мистецтва та декору;
  • МВА - Менеджмент арт-ринку.

Люкс-менеджмент і гемологія

  • Державний сертифікат - Гемологія;
  • Бакалаврат - Торгівля товарами преміум-класу, спеціалізація: ювелірні вироби;
  • МВА - Бренд-менеджмент; люкс- менеджмент.

Наукова діяльність

Щороку Школа організовує наукові семінари за участю студентів, конференції і дебати ЕАС. Окрім того проводяться: свято знань, міжнародні колоквіуми, круглі столи, дні професій.

Викладацький склад ЕАС нараховує більше ніж 30 докторів наук.

Переваги ЕАС

Освітня програма ЕАС обов'язково передбачає організацію професійних відряджень, завдяки яким студенти отримують можливість застосовувати на практиці навички, засвоєні протягом навчального курсу.

На рівні Бакалаврату це ознайомлення з професійним середовищем, із фаховими особливостями, створення професійного проекту.

На рівні МВА - відстеження новітніх подій, професійні дебати, керування проектом: створення персонального проекту та професійного проекту.

Географічне розташування

Париж, Ліон,Ніцца, Монако, Ренн, Шанхай.

Докладніше про освітні програми та діяльність Мережі Вищих шкіл ЕАС ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
06.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів