English Language Centre University of Victoria (Канада)

English Language Centre University of Victoria візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», яка відбудеться в Києві

English Language Centre University of Victoria (Канада)

Центр англійської мови (ELC) знаходиться в Університеті Вікторії, одному з рейтингових університетів світу.

ELC пропонує цікаві та інноваційні програми для студентів з різних країн. Школа спеціалізується на перехідних програмах для студентів, що бажають продовжити навчання в Університеті Вікторії (UVic).

Крім вивчення англійської мови студенти школи беруть участь в інших програмах високої якості, починаючи від бізнесу та інженерії до витончених мистецтв і освіти.

Іноземні студенти, які навчаються в Центрі англійської мови та UVic, користуються перевагами навчання в університеті світового класу з доступом до широкого спектру академічних та соціальних програм.

Детальний і продуманий розклад різних освітніх та соціальних заходів допомагає іноземним студентам інтегруватися в життя університетського містечка.

Завдяки поєднанню прекрасної освіти з чудовим містом UVic забезпечує своїх студентів найкращим університетським досвідом.

Докладніше про навчальні програми та освітню діяльність English Language Centre University of Victoria ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
07.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів