Humber College (Канада)

Канадський Humber College візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», яка відбудеться в Києві

Humber College (Канада)

Humber College є одним із провідних вищих навчальних закладів Канади і найбільшим коледжем у провінції Онтаріо. Коледж пропонує більше 150 бакалаврських програм денного відділення, дипломних програм на два і три роки, а також програм магістратури на один і два роки в більш ніж 40 областях навчання.

Humber College навчає понад 22 000 студентів денного відділення і близько 56 000 студентів-заочників.

У коледжі навчаються понад 3 000 іноземних студентів денного відділення з більш ніж 80 країн світу. Іноземним студентам раді у коледжі, де вони користуються повним спектром послуг коледжу, включаючи Міжнародний центр підтримки студентів, що допомагає адаптуватися до життя в Канаді.

У Humber College забезпечується мультикультурна середа, яка відображає велику різноманітність Торонто і Канади. У коледжі проводиться багато культурних заходів, клубів і подій, що забезпечують студентам сприятливі умови, навіть коли вони далеко від дому.

Докладніше про навчальні програми та освітню діяльність Humber College ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
07.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів