Центр європейського навчання Jagiellonian University (Польща)

Центр європейського навчання Jagiellonian University візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», яка відбудеться в Києві

Центр європейського навчання Jagiellonian University (Польща)

Протягом шести століть, Jagiellonian University був в центрі культурного та академічного життя Кракова. Сьогодні, маючи більш ніж 2500 іноземних студентів, він також стає важливим лідером в області міжнародних програм англійською мовою в Центральній Європі.

Центр європейського навчання (CES) є філією Jagiellonian University. CES пропонує ступінь магістра в галузі досліджень, а також кілька магістерських програм у співпраці з університетами-партнерами.

Центр європейського навчання Jagiellonian University запрошує студентів бажаючих отримати якісний академічний досвід.

Докладніше про навчальні програми та освітню діяльність Jagiellonian University ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
07.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів