Школа англійської мови університету Alberta Extension (Канада)

Школа англійської мови канадського університету Alberta Extension візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», яка відбудеться в Києві

Школа англійської мови університету Alberta Extension (Канада)

Заснований в 1908 році, університет Alberta Extension є престижним навчальним закладом, де 38000 студентів навчаються на 200 програмах бакалаврату та 170 програмах магістратури. Більше 5000 студентів із понад 140 країн світу навчаються разом зі своїми канадськими колегами в університеті.

Школа англійської мови університету Alberta Extension пропонує широкий спектр програм вивчення англійської мови.

У школі англійської мови пропонується курси круглий рік від початкового до просунутого мовного рівня.

Школа знаходиться в одному із самих сонячних міст Канади - Едмонтоні - безпечному місті з мільйонним населенням.

Докладніше про навчальні програми та освітню діяльність Alberta Extension ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
07.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів