The American International School-Salzburg (Австрія)

Міжнародна американська школа в Зальцбурзі візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», яка відбудеться в Києві

The American International School-Salzburg (Австрія)

The American International School-Salzburg є міжнародною школою-інтернатом, для учнів 7-12 класів (вік від 12 до 19 років). Школа пропонує найкраще з американської приватної шкільної освіти в міжнародній обстановці.

Як спільнота учнів з високими цілями та стандартами, школа пишається тим, що може ефективно розвивати здібності своїх студентів і враховувати їх потреби. В результаті чого студенти мають можливість і мотивацію прагнути до інтелектуального та індивідуального зростання і соціального співробітництва.

Заснована в 1977 році, школа працює для міжнародного співтовариства сімей, які вибрали AIS-Salzburg за глибоке культурне багатство регіону Зальцбург (Австрія), відмінну академічну підготовку для навчання в університеті, і за невелику, турботливу і сімейну атмосферу, яка забезпечується в школі.

У школі існує також літня мовна програма, на якій пропонуються інтенсивні курси німецької або англійської мови для студентів у віці від 10 до 19 років.

Докладніше про навчальні програми та освітню діяльність The American International School-Salzburg  ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
07.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів