Surrey School (Канада)

Канадська школа Surrey School візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», яка відбудеться в Києві

Surrey School (Канада)

Розташована на захоплюючому західному узбережжі Канади, Surrey School забезпечує видатні освітні можливості, від кращих академічних програм та дипломів міжнародного бакалавріата, до програм у сфері мистецтва та спорту, курсів Advanced Placement та тренінгів.

Студенти Surrey School отримують міцну основу для академічного успіху, в поєднанні з безпечним, комфортним і здоровим способом життя Канади.

Іноземні студенти складають менше п'яти відсотків учнів в школі, для того, щоб гарантувати, що кожен іноземний студент отримує необхідну підтримку.

Іноземні студенти запрошуються для навчання на всіх ступенях (від дитячого садка до 12-го класу).

Навчальний рік починається у вересні і закінчується в червні з канікулами в кінці грудня та березня. Набір іноземних студентів відбувається два рази на рік: у вересні та лютому (або січні для учнів початкової школи).

Докладніше про навчальні програми та освітню діяльність Surrey School ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
07.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів