King George International College (Канада)

Канадський King George International College візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», що відбудеться в Києві

King George International College (Канада)

King George International College працює в сфері освіти з 1996 року і за цей час допоміг понад 60 000 студентів визначитися у виборі, направляючи їх вірним шляхом.

King George International College має освітні центри у Ванкувері, Вікторії і Сюрреї (Британська Колумбія), Торонто (Онтаріо) і Галіфаксі (Нова Шотландія).

У KGIC пропонується безліч короткострокових і довгострокових програм для студентів з будь-яким рівнем англійської, від початкового до просунутого. Курс англійської в KGIC має гнучку систему рівнів.

Під час навчання студенти коледжу проживають в канадських сім'ях, що дає їм можливість вивчити культуру та звичаї країни і більш ефективно вивчати англійську. Інший варіант проживання - студентська резиденція - проживання в одному будинку з іншими студентами з KGIC - це простий і економічний спосіб знайти друзів з інших країн.

У KGIC також пропонується широкий спектр позакласних заходів і захоплюючих поїздок в залежності від кампуса.

Детальніше про програми навчання в King George International College ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 по 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбуватиметься за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
06.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів