Transnational Education Group

Transnational Education Group візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Transnational Education Group

Transnational Education Group пропонує консалтингові послуги та рекомендації від провідних експертів щодо підготовки до вступу до приватних шкіл та університетів США, а також навчальних закладів післядипломної освіти у Сполучених Штатах, включаючи ступені MBA, JD, LLM; літні програми у США, що орієнтовані на вивчення мов.

Також організація пропонує літній англомовний табір у Києві для дітей 6-12 років з американськими викладачами – носіями англійської мови.

Докладніше про освітні програми та діяльність Transnational Education Group ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
02.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів