Modul University Vienna GmbH (Австрія)

Університет Modul University Vienna GmbH візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», що відбудеться в Києві

Modul University Vienna GmbH (Австрія)

Міжнародний приватний університет Палати економіки Австрії «MODUL University Vienna» вже понад 100 років є носієм найдавніших освітніх традицій у сфері туристичного та готельного менеджменту.

Навчальний заклад розвиває міжнародні програми та забезпечує поглиблене вивчення англійської мови. Сьогодні в університеті навчається близько 350 іноземних студентів з 70 країн світу.

«MODUL University Vienna» планує знайти в Україні студентів і бакалаврів, які бажатимуть продовжити освіту і здобути ступінь бакалавра чи магістра за кордоном.

Підготовка бакалаврів і магістрів базується на міжнародних педагогічних концепціях та передбачає особистісний розвиток кожного студента.

Університет проводить підготовку кваліфікованих фахівців міжнародного рівня з таких напрямків: нові технології масової комунікації, державне управління і сталий розвиток, туристичний та готельний менеджмент.

Віденський університет пропонує такі програми з магістратури: MSc International Tourism Management, MSc Sustainable Development, Management and Policy, а також  навчання на магістра ділового адміністрування – MBA.

Докладніше про програми навчання в MODUL University Vienna ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбуватиметься за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
05.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів