OeAD (Австрія)

OeAD - Austrian Agency for International Cooperation in Education and Research візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

OeAD (Австрія)

Австрійська агенція з питань міжнародної мобільності та співпраці в галузі освіти, науки і досліджень OeAD – надає інформацію про можливості навчання в австрійських вищих учбових закладах, умови отримання візи і дозволу на перебування та навчання, надання стипендії та грошової допомоги, прожитковий мінімум тощо.

OeAD консультує, пропагує та підтримує міжнародну співпрацю в галузі освіти, науки та досліджень. Агенція підтримує стратегічні плани і супроводжує процес їх реалізації, аналізує тенденції міжнародного розвитку і, виходячи з цього, розробляє рекомендації та заходи.

Докладніше про освітню діяльність OeAD ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
02.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів