Бізнес-школа управління в індустрії сервісу SWISSAM

Санкт-Петербурзька Бізнес-школа управління в індустрії сервісу (SWISSAM) візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", яка відбудеться в Києві

Бізнес-школа управління в індустрії сервісу SWISSAM

SWISSAM пропонує оволодіти професією в одній із галузей світової економіки, що найбільш бурхливо розвиваються: багатогранній індустрії гостинності.

Випускник SWISSAM буде знати і вміти все, щоб успішно працювати на управлінській посаді на різних підприємствах цієї галузі - найбільших готелях, модних ресторанах, морських і гірськолижних курортах, океанських круїзних судах, а також відкрити власну справу: наприклад, заміський готель або гастрономічний ресторан.

Бізнес-школа управління в індустрії сервісу SWISSAM в Санкт-Петербурзі створена у співпраці з провідними світовими інститутами галузі гостинності - IMI (Швейцарія) і ICE (США).

Для вступу в SWISSAM вимагається рівень володіння англійською мовою не нижче Pre-Intermediate, повна середня або вища освіта - залежно від програми.

Бізнес-школа управління в індустрії сервісу SWISSAM пропонує також корпоративні програми і семінари для готелів та ресторанів, кулінарні майстер-класи для дітей і дорослих, курси іноземних мов.

Докладніше про програми навчання в Бізнес-школі управління в індустрії сервісу SWISSAM ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
05.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів