Conestoga College

Канадський Conestoga College візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", яка відбудеться в Києві

Conestoga College

Заснований в 1967 році, коледж Conestoga є одним із засновників Політехнічної асоціації Канади і є самим швидкозростаючим, фінансованим державою, інститутом Технологій та просунутого навчання в Онтаріо.

Conestoga College пропонує більше 120 програм навчання для іноземних студентів і аспірантів, в тому числі 9 бакалаврських програм, 22 аспірантські програми з отриманням сертифікату та 35 програм співробітництва в галузі інженерних технологій, медицини, бізнесу, інформаційних технологій, гуманітарних наук, соціальних послуг, медіа та дизайну.

У минулому році 88,7% випускників Conestoga College були працевлаштовані в своїй області протягом 6 місяців після закінчення навчання - це найвищий показник серед усіх коледжів Онтаріо з 1989 року.

Основні програми Conestoga College: інжиніринг механічних систем; зв'язки з громадськістю; управління інформатизацією охорони здоров'я; архітектура; інженерна екологія; комп'ютери/IT.

Докладніше про програми навчання в Conestoga College ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
05.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів