Fanshawe college

Канадський Fanshawe college візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", яка відбудеться в Києві

Fanshawe college

Fanshawe college, розташований в самому центрі Південно-Західного Онтаріо (Канада), пропонує більше 110 програм вищої освіти, а також різні курси і програми доуніверситетської підготовки.

Fanshawe college є шостим за величиною коледжем в Канаді і пропонує найбільш відповідні вимогам часу програми освіти.

У коледжі навчаються 15.000 студентів денного відділення, серед них 1400 іноземних студентів з 60 країн світу.

Коледж пропонує програми в області бізнесу, телерадіомовлення, будівництва, дизайну, електроніки, екології, охорони здоров'я, готельного бізнесу, сфери послуг, інформаційних технологій, виробництва, музики, транспорту і інших напрямів.

Програми коледжу мають практичну спрямованість і дають цінний досвід, забезпечуючи випускникам подальше успішне працевлаштування.

Окрім іншого, Fanshawe college пропонує академічну програму ESL. Ця програма забезпечує прямий доступ до усіх дипломних програмам вищої освіти.

Докладніше про програми навчання в Fanshawe college ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
05.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів