WIFI International (Австрія)

Інститут сприяння економіки (WIFI) візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

WIFI International (Австрія)

Інститут сприяння економіки (WIFI) є найбільшим інститутом професійної освіти та підвищення кваліфікації в Австрії, щороку його учасниками є близько 300 000 осіб. Інститут входить до складу Палати економіки і тісно співпрацює із підприємствами, розробляє навчальні програми відповідно до потреб підприємств у кваліфікованих працівниках.

Вже понад 20 років Інститут працює на міжнародних ринках і користується партнерською сіткою у Центральній та Східній Європі з метою задоволення в цих країнах зростаючих потреб у навчальних програмах та програмах підвищення кваліфікації, що мають практичне спрямування.

Докладніше про освітню діяльність WIFI International ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
02.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів