Izmir University (Туреччина)

Izmir University візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Izmir University (Туреччина)

Izmir University - сучасний університет в Туреччині, що розташований в серці Ізміра, на березі Егейського моря. Університет щороку приймає більше тисячі нових студентів.

В університеті доступні 20 програм бакалавріату, найближчим часом розпочинається набір на магістерські та докторські програми. Більше 11 програм викладається англійською мовою, що робить університет відкритим для іноземних студентів.

Будівля університету розташована поблизу популярних спортивних і культурних центрів: Adnan Saygun Culture Centre і Goztepe Sports Complex.

Izmir University cотруднічает з 40 університетами з 18 країн із США, Великої Британії, Росії, інших країн Європи. Студенти Izmir University мають можливість пройти навчання та стажування за кордоном, а також отримати подвійний диплом.

Докладніше про навчальні програми та діяльність Izmir University ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
04.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів