Освітній центр Assotiation (Чехія)

Освітній центр Assotiation візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Освітній центр Assotiation (Чехія)

Освітній центр Assotiation був створений у зв'язку зі зростаючим попитом на кваліфіковану мовну підготовку іноземних студентів до вступу у вищі навчальні заклади Чеської Республіки.

Центр пропонує широкий спектр мовних курсів, від інтенсивних короткострокових до річних, а також вивчення спеціальних предметів, необхідних для вступу до ВНЗ Чехії.

Освітній центр Assotiation розташований в Празі. Одночасно для студентів надається проживання, культурна програма та підтримка протягом усього періоду навчання.

Мовні програми для вступу до ВНЗ Чехії організовані у співпраці з Державним Університетом - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně.

Докладніше про діяльність освітнього центру Assotiation ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
04.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів