Avicenna International College (Угорщина)

Avicenna International College візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Avicenna International College (Угорщина)

Коледж здійснює набір і підготовку іноземних студентів до університетських програм. Сотні студентів, які здобули освіту в Avicenna International College були зараховані до університетів Угорщини та інших країн.

Програми коледжу акцентовані на підготовку студентів до успішного навчання в англомовних вищих навчальних закладах.

Програми Avicenna International College:

  • Міжнародна програма середньої школи;
  • Програма медичного профілю;
  • Програма технічного профілю;
  • Програма ділового профілю;
  • Програма англомовного курсу;
  • Програма німецькомовного курсу.

Зарахування студентів здійснюється протягом року. Початок підготовчих програм відбувається кожного місяця, за умови реєстрації 10 студентів.

Докладніше про програми навчання в угорському Avicenna International College ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
03.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів