"Мск Університет" (Росія)

Російський "Мск Університет" візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

"Мск Університет" (Росія)

"Мск Університет" вперше відкрив свої двері в 1997 році. Зараз він являє собою структуру з п'яти вищих акредитованих навчальних закладів. До складу університету входять: Юридичний Інститут, Інститут Управління, Інститут Психології, Інститут Економіки, Інститут Туризму.

У студентів інших вищих навчальних закладів є можливість переведення до університету. У разі наявності академічної заборгованості студенту буде надана можливість складання заборгованості в наступних семестрах.

В інституті також розроблено спеціальну програму "Учень старшого класу - слухач ВНЗ". Ставши учасником цієї програми, абітурієнт зараховується до інституту, отримує студентський квиток і приступає до занять зі студентами першого курсу.

Навчання за програмою "Учень старшого класу - слухач ВНЗ" надає можливість отримати диплом про вищу освіту на один рік раніше своїх однолітків.

Детальніше про програми навчання в російському "Мск Університеті" ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
03.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів