Міжнародна освітня програма EUROSTUDENT

Освітня програма EUROSTUDENT візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Міжнародна освітня програма EUROSTUDENT

З кожним роком в Україні зростає престиж європейської освіти. Міжнародна компанія Eurostudent створена з метою проведення вступних кампаній до іноземних вищих навчальних закладів в Україні. Основним завданням Eurostudent є зробити більш доступною процедуру вступу до вищих навчальних закладах за кордоном.

Програма Eurostudent є офіційним партнером і представником в Україні: Університету Економіки в Кракові, Краківської Академії ім. Моджевського, Університету Фінансів та Управління у Варшаві, Економічного Університету в Катовіцах, Сілезького університету в Катовіцах, Академії Козмінського у Варшаві, Краківської Політехніки, Педагогічного університету в Кракові, Універстітету Вістула у Варшаві, Вищої школи суспільної психології, Міжнародної вищої школи логістики і транспорту у Вроцлаві , Viamoda Industrial - Університету технологій дизайну та управління; Центру Association у Празі.

З кожним навчальним закладом-парнером укладено договір про право представлення його інтересів при проведенні вступної кампанії в Україні.

Детальніше про діяльність програми Eurostudent ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 по 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
03.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів