University of Silesia in Katowice (Польща)

Державний університет University of Silesia in Katowice візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», що відбудеться в Києві.

University of Silesia in Katowice (Польща)

Сілезький університет в Катовіцах (University of Silesia in Katowice) було засновано в 1968 році. На сьогодні це один з найбільших державних університетів Польщі та найбільший в регіоні Верхня Сілезія.

University of Silesia in Katowice відомий своїм інтернаціональним складом студентів, в університеті навчаються майже 40 000 студентів. Тут здобувають освіту громадяни Польщі, країн Європейського Союзу, Білорусі, України, Росії, Грузії, Казахстану, Монголії та Китаю.

University of Silesia in Katowice налічує 12 факультетів, понад 46 напрямів підготовки і понад 130 спеціальностей.

Навчальний заклад пропонує широкий спектр програм гуманітарного, юридичного, громадського, природного, фізико-математичного профілів.

В університеті доступні програми бакалавра, магістра, можна навчатися в аспірантурі, отримати післядипломну освіту, а також навчатися на курсах підвищення кваліфікації.

Окрім цього, студенти Сілезького університету в рамках програми Erasmus мають можливість навчатися в європейських країнах протягом від 3 до 12 місяців.

Випускники Сілезького університету отримують диплом європейського зразка, що визнається в усіх країнах Європейського Союзу.

Докладніше про програми навчання в University of Silesia in Katowice ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
22.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів