Освітній проект "Teraz Wrocław" (Польща)

Під час проведення X Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться у Києві, буде презентовано проект "Teraz Wrocław"

Освітній проект "Teraz Wrocław" (Польща)

"Teraz Wroclaw" - це некомерційний проект, що був створений в 2006 році з ініціативи мерії та вищих навчальних закладів міста Вроцлава (Польща).

Основна мета проекту - запросити молодь зі Східної Європи на навчання до вроцлавських вузів, інформувати про умови вступу та навчання в них.

В рамках проекту можна отримати інформацію про освітні пропозиції найкращих державних та приватних навчальних закладів Вроцлава.

Учасником проекту "Teraz Wrocław" може стати кожен, хто бажає отримати освіту в одному з вищих навчальних закладів, представлених проектом, і вже має атестат про повну загальну середню освіту або диплом бакалавра, а також знає польську мову.

За результатами конкурсного розгляду документів приймальними комісіями будуть обрані кращі серед кандидатів, які навчатимуться безкоштовно.

Основні критерії - знання польської мови, високий середній бал атестата або диплома бакалавра, зокрема, висока успішність з предметів, пов'язаних з обраною спеціальністю.

Для тих, хто вже став студентом вроцлавських університетів, проект "Teraz Wrocław" організовує інтенсивний адаптаційно-мовний курс.

Докладніше про проект "Teraz Wrocław" ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
22.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів