Warsaw University of Technology (Польща)

Варшавський політехнічний університет (Warsaw University of Technology) візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Warsaw University of Technology (Польща)

Warsaw University of Technology - провідний технічний університет Польщі, що підтримує науково-дослідну та комерційну співпрацю з провідними університетами та промисловими підприємствами (Siemens AG, General Electric, ABB Ltd, Autodesk, LG, Pratt&Whitney, Carl Zeiss).

Університет бере участь у престижних міжнародних дослідницьких проектах, а також є координатором стипендіальної програми EWENT (East-West European Network on Higher Technical Education), що фінансується Єврокомісією.

Диплом  Warsaw University of Technology є гарантією працевлаштування в будь-якій країні світу.

Warsaw University of Technology пропонує навчання на трьох освітньо-кваліфікаційних рівнях (бакалаврат, магістратура, аспірантура), а також на програмах післядипломної освіти.

Навчання відбувається на 20 факультетах за 28 спеціальностями: від будівництва і архітектури та комп’ютерних наук до біотехнологій і механотроніки. Викладання на програмах університету проводиться польською та англійською мовами.

Окрім цього, Warsaw University of Technology пропонує підготовчі мовні курси для абітурієнтів з різним рівнем володіння іноземною мовою.

Під час навчання студенти також можуть взяти участь у програмах студентського обміну та стажування Erasmus Mundus, Athens, Leonardo da Vinci, EUKLA, EMARO.

Усі іноземні студенти отримують підтримку з боку відділу іноземних студентів – International Students Office.

Докладніше про програми навчання в Warsaw University of Technology ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
22.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів