Technical University of Łódź (Польща)

Лодзинський технічний університет (Technical University of Łódź) візьме участь в X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Technical University of Łódź (Польща)

Лодзинський технічний університет було засновано в 1945 році. Сьогодні до складу університету входять 9 факультетів, 70 кафедр зі 120 спеціальностями.

У 1992 році в університеті було відкрито міжнародний інженерний факультет, на якому викладання проводиться англійською та французькою мовами.

Сьогодні в Technical University of Łódź здобувають освіту більше 20 тис. студентів. Під час вступу до навчального закладу українські абітурієнти зможуть отримати консультації російською або українською мовою. Упродовж навчання студенти-іноземці, які навчаються в університеті, можуть звернутися по допомогу до польських студентів-опікунів.

Студентам університету надається можливість навчатися протягом семестру за кордоном в рамках програмі Еразмус, а також проходити практику в одній з польських (Telekomunikacja Polska, PKP, Atlas SA) або зарубіжних фірм (філії Procter & Gamble, JTI, Siemens, Indesit, Dell, Bosch) в Лодзі.

На території університету знаходяться 10 гуртожитків, їдальня, кінотеатр, студентське радіо, філії банку, комп'ютеризована бібліотека, бюро подорожей та багато інших служб. Студенти мають право працювати в Student Assistance Office.

Докладніше про програми навчання в Technical University of Łódź ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
22.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів