Kaunas University of Technology (Литва)

Каунаський технологічний університет (Kaunas University of Technology – KUT) візьме участь в X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Kaunas University of Technology (Литва)

Каунаський технологічний університет - один із найбільших університетів у країнах Балтії. Його було засновано ще в 1922 році.

Основна діяльність університету базується на сильних сторонах і традиціях Литви - зв'язок з промисловістю, широкий спектр технологій у сфері досліджень і наукових розробок, а також останні тенденції в галузі міжнародного розвитку.

Університет відомий у всьому світі своїми досягненнями в сфері ультразвуку, органічної хімії, системах діагностики, охорони навколишнього середовища і в багатьох інших областях науки.

Навчальний заклад успішно реалізує Європейські дослідницькі програми і тісно співпрацює з вітчизняними та зарубіжними організаціями.

Kaunas University of Technology розвиває науково-дослідну діяльність, а також діяльність, орієнтовану на міждисциплінарні дослідження, систему навчання талановитих студентів і реалізацію освітніх програм спільно із зарубіжними університетами.

Сьогодні 13 000 студентів навчаються на 14 факультетах університету. До уваги студентів пропонуються 130 програм бакалавріата та магістратури, а також 16 докторських програм.

Іноземні студенти можуть здобувати вищу освіту в Kaunas University of Technology на 12 програмах бакалавра, 20 магістерських програмах, а також в аспірантурі англійською та російською мовами в семи основних галузях: архітектура, бізнес і управління, комп'ютерні науки, інженерія, фізичні науки, суспільні науки та технології.

Докладніше про програми навчання в Kaunas University of Technology ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
22.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів