International School of Law and Business (Литва)

Міжнародна школа права та бізнесу (International School of Law and Business) візьме участь в X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», що відбудеться у Києві

International School of Law and Business (Литва)

Міжнародна школа права та бізнесу (International School of Law and Business – ISLB) знаходиться у Вільнюсі.

ISLB вважається найбільшим приватним вищим навчальним закладом в Литві. В ISLB навчаються 4100 студентів з усього світу.

Навчання в школі здійснюється на двох факультетах: Faculty of Law та Faculty of Management. Навчальний процес в ISLB орієнтований на професійну підготовку та практичні заняття.

Студенти ISLB мають можливість обрати очну або заочну форму навчання. Тривалість навчання на очній формі – 3 роки, на заочній – 4 роки. Також студентам доступні дистанційні online-програми.

Студенти можуть взяти участь у програмах обміну, що реалізуються спільно з європейськими навчальними закладами, а також у програмах міжнародного стажування.

Черговий набір студентів на навчання в International School of Law and Business відбуватиметься восени 2012 року.

Докладніше про програми навчання в International School of Law and Business ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
22.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів