SABIS International School UK (Велика Британія)

Під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", приватна школа-пансіон SABIS International School представить свої програми навчання

SABIS International School UK (Велика Британія)

Міжнародна школа SABIS International School UK (SIS-UK) - приватна школа-пансіон спільного типу навчання, розташована в передмісті міста Бат. Школа складається з навчальних корпусів, резиденцій для студентів і спортивного комплексу.

Школа була заснована на початку 19 століття спеціально для іноземних студентів, які зацікавлені в отриманні якісної вищої освіти у Великій Британії.

Сьогодні навчальний заклад здійснює набір учнів у віці від 11 до 14 років на підготовчі програми середньоосвітнього циклу: International General Certificate of Secondary Education (IGCSE) і International Baccalaureate (IB).

Відмінною рисою школи є те, що тут студенти можуть пройти підготовку до вступу у вищі навчальні заклади США, навчаючись на програмі American Advanced Placement.

Навчальні програми школи зосереджені на всебічному розвитку учнів. Основні предмети на підготовчих програмах - англійська мова та математика. Крім цих предметів, студенти також можуть вивчати китайську мову, іспанську мову, соціальні науки, мистецтво, музику, спорт, комп'ютерні технології та інші предмети.

У процесі навчання за кожним учнем закріплюється академічний консультант - викладач школи, який допомагає студенту визначитися з майбутньою професією і вищим навчальним закладом, а також консультує учня в процесі підготовки документів для університету.

У 2011 році багато випускників школи стали студентами відомих світових університетів: Stanford, London School of Economics, Oxford, Cambridge і Princeton University.

Детальніше про програми та особливості навчання в SABIS International School UK ви зможете дізнатися під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", що відбудеться 11 лютого в Києві і 12 лютого в Запоріжжі.

11 лютого 2012 року в Києві, готель "Прем'єр Палас", бульвар Т. Шевченка 5-7. Час роботи виставки: з 11:00 до 17:00.

12 лютого 2012 року в Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135. Час роботи виставки: з 10:00 до 17:00.

Офіційним організатором виставки Ukrainian International Educational Fair-2012 є Агентство академічного консалтингу Домар Тревел Ед’юкейшен.

Детальну інформацію про виставку можна отримати за тел.: (044) 425-40-45 або на офіційному сайті компанії-організатора.

Освіта.ua
02.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів