Cambridge School of Visual & Performing Arts (Велика Британія)

Під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", британська школа Cambridge School of Visual & Performing Arts представить свої програми навчання

Cambridge School of Visual & Performing Arts (Велика Британія)

Кембриджська школа образотворчого та театрального мистецтв розташована в історичному центрі Кембриджа. Школа має відмінні академічні показники, надає найсучаснішу технічну базу для навчання та індивідуальний робочий простір для кожного студента.

Програми навчання в Cambridge School of Visual & Performing Arts включають 30 годин занять з мистецтва, а також факультативні екскурсії та вечірні заходи.

У школі пропонуються курси: Fashion and Textiles, Photography - Digital and Film, Applied Crafts, а також літня театральна школа (драма).

Курс Fashion and Textiles тривалістю від 1 до 4 тижнів - це вступний курс з дизайну одягу та ілюстрації. Студенти зможуть поекспериментувати з прийомами змішаних технік, тканинами і драпіруванням, різними способами машинної обробки, виробництвом предметів одягу, ручною вишивкою, ручним шиттям, забарвленням тканин.

Курс Photography - Digital and Film тривалістю від 1 до 6 тижнів - це курс, під час навчання на якому студенти створять портфоліо під керівництвом професійного фотографа, який працює в Кембриджі. Студенти дізнаються, як робити знімки і проявляти їх, усі стадії створення фотографії - від початкової ідеї до надрукованого знімка.

На курсі Applied Crafts тривалістю 6 тижнів студенти знайомляться з величезною кількістю матеріалів, прийомів, а також з художниками. Повний 6-тижневий курс може стати чудовим початком для наступного навчання на курсі "Мистецтво та дизайн".

Літня театральна школа ідеально підходить учням, які цікавляться акторською майстерністю і замислюються про отримання подальшої освіти в цій галузі. Вона особливо корисна для тих, у кого вже є досвід акторських виступів в школі або в клубах. Цей курс включає інтенсивні заняття з професіоналами.

Вартість навчання на програмах Cambridge School of Visual & Performing Arts 915 фунтів на тиждень.

Детальніше про програми та особливості навчання в Cambridge School of Visual & Performing Arts ви зможете дізнатися під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", що відбудеться 11-го лютого у Києві та 12-го лютого в Запоріжжі.

11-го лютого 2012 р. в Києві, готель "Прем'єр Палас", бульвар Т. Шевченка 5-7, час роботи виставки: з 11:00 до 17:00.

12-го лютого 2012 р. в Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135, час роботи виставки: з 10:00 до 17:00.

Офіційним організатором виставки Ukrainian International Educational Fair-2012 є Агентство академічного консалтингу Домар Тревел Ед'юкейшен.

Детальну інформацію про проведення виставки можна отримати за тел.: (044) 425-40-45 або на офіційному сайті компанії-організатора.

Освіта.ua
01.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів