Університет Les Roches Jin Jiang (Китай)

Під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012" відбудеться презентація університету готельного та ресторанного менеджменту Les Roches Jin Jiang

Університет Les Roches Jin Jiang (Китай)

Les Roches Jin Jiang був заснований 2004 року і є кампусом університету готельного та ресторанного менеджменту Les Roches International School of Hotel Management в Шанхаї.

У 2010 році Les Roches Jin Jiang посів 1 місце серед університетів готельного та ресторанного менеджменту КНР.

Університет пропонує широкий вибір програм для студентів.

Підготовча програма, що триває 9 тижнів, орієнтована на підготовку студентів до навчання в університетах готельного та ресторанного менеджменту. Перш за все вона призначена для студентів, чий рівень англійської недостатньо високий для навчання на основній програмі.

Випускники середніх шкіл можуть отримати освіту в сфері міжнародного готельного менеджменту. Тривалість навчання на цій програмі складає 2,5 роки.

Тим, хто вже отримав диплом бакалавра, пропонується післядипломна програма Les Roches Jin Jiang тривалістю 2,5 роки.

Студенти також мають можливість переводитися на навчання в університети-партнери, що знаходяться в Швейцарії, Іспанії, США та Австралії.

Набір студентів здійснюється 4 рази на рік: березень, травень, вересень і листопад. Таким чином, абітурієнти можуть обрати найбільш зручну дату для вступу.

Les Roches Jin Jiang надає широкі можливості для стажування за спеціальністю, студенти проходять практику в кращих готелях Шанхаю і Пекіна.

Детальніше про програми та особливості навчання в Les Roches Jin Jiang ви зможете дізнатися під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", що відбудеться 11-го лютого у Києві та 12-го лютого в Запоріжжі.

11-го лютого 2012 р. у Києві, готель "Прем'єр Палас", бульвар Т. Шевченка 5-7, час роботи виставки: з 11:00 до 17:00.

12-го лютого 2012 р. у Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135, час роботи виставки: з 10:00 до 17:00.

Офіційним організатором виставки Ukrainian International Educational Fair-2012 є Агенція академічного консалтингу Домар Тревел Ед’юкейшен.

Детальну інформацію про проведення виставки можна отримати за тел.: (044) 425-40-45 або на офіційному сайті компанії-організатора.

Освіта.ua
30.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів