Kendall College (США)

Під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", коледж готельного та ресторанного менеджменту Kendall College представить програми навчання

Kendall College (США)

Коледж заснований в Чикаго у 1934 році та надає якісну академічну освіту: студенти вивчають не тільки профільні, але й загальноосвітні дисципліни.

Kendall College орієнтований на інновації у технологіях виробництва та в освіті. Практика є невід'ємною частиною навчання в коледжі, при цьому на програмах готельного та ресторанного менеджменту використовуються всі переваги третього за величиною міста США, в якому працює безліч готелів і ресторанів.

У студентів коледжу є можливість отримати міжнародний досвід у сфері готельного та ресторанного менеджменту, взявши участь в поїздках на практику по лінії групи профільних університетів Laureate Hospitality Education, а також прекрасні шанси знайти перспективну роботу, скориставшись допомогою персоналу коледжу і дружнього співтовариства випускників.

Коледж складається з 4 факультетів

Школа бізнесу - Kendall School of Business - націлена на підготовку професіоналів у сфері бізнесу. Основна увага приділяється розвитку лідерських здібностей, бачення бізнесу, навичок ведення презентації, навичок роботи з партнерами, вмінню продавати товар і просувати його на ринку, розвитку критичного мислення.

Школа готельного менеджменту - Kendall School of Hospitality Management - школа дає гарну теоретичну підготовку і практичні навички з метою підготувати студентів до роботи в сфері готельного і туристичного менеджменту. Навчальний заклад пропонує тільки програми бакалаврату. Після закінчення навчання в коледжі студенти можуть продовжити навчання у вузах партнерах в Іспанії, Швейцарії чи Китаї.

Школа кулінарного мистецтва - School of Culinary arts - готує студентів до успішної кар'єри в сфері ресторанного менеджменту та кулінарії. Навчання тісно пов'язане з розвитком практичних навичок, особливо важливих у цій сфері. Школа володіє двома ресторанами, що розташовані на території кампусів, де студенти проходять практику.

Педагогічна школа - School of Education - готує студентів до педагогічної діяльності.

Детальніше про програми та особливості навчання в Kendall College ви зможете дізнатися під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", що відбудеться 11 лютого в Києві та 12 лютого в Запоріжжі.

11 лютого 2012 року в Києві, готель "Прем'єр Палас", бульвар Т. Шевченка 5-7. Час роботи виставки: з 11:00 до 17:00.

12 лютого 2012 року в Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135. Час роботи виставки: з 10:00 до 17:00.

Офіційним організатором виставки Ukrainian International Educational Fair-2012 є Агентство академічного консалтингу Домар Тревел Ед’юкейшен.

Детальну інформацію про виставку можна отримати за тел.: (044) 425-40-45 або на офіційному сайті компанії-організатора.

Освіта.ua
01.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів