Glion Institute Of Higher Education (Швейцарія)

Під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", відбудеться презентація університету готельного та ресторанного менеджменту Glion Institute Of Higher Education

Glion Institute Of Higher Education (Швейцарія)

Glion Institute Of Higher Education пропонує більш ґрунтовний підхід до навчання, ніж традиційно прийнята освіта в сфері готельного та ресторанного менеджменту, завдяки постійному оновленню навчальних програм, що поєднують загальні знання і особистісний розвиток студентів з вивченням методів управління, прийнятих у сфері готельного бізнесу.

Такий підхід дозволяє студентам швидко адаптуватися до особливостей індустрії туризму та гостинності. Академічні курси Glion Institute Of Higher Education, що викладаються в трьох університетських містечках - Монтре, Лейзіне і Булле, поділені на три головних напрямки: професійний розвиток, підприємництво і загальна освіта.

Ці напрями підготовки орієнтують студентів на навчання в затребуваних областях даного сектора: управління готельним та ресторанним менеджментом (Hospitality Management), управління туристичним бізнесом (Tourism Management), управління людськими ресурсами (Human Resources) і фінансами (Finance).

Програми, що запропоновані в Glion Institute of Higher Education: Assosiate Degree, Bachelor, Postgraduate Diploma, Postgraduate Higher Diploma, MBA, Master of Education.

Glion Institute of Higher Education входить до трійки кращих університетів світу з підготовки фахівців в індустрії готельного та ресторанного менеджменту і має акредитацію: New England Association of Schools and Colleges (NEASC), Quality Assurance Agency for Higher Education (QAA) і Edexcel.

Щорічно на програми вищої освіти в Glion вступають близько 1500 студентів з 90 країн світу, а випускники займають керівні посади у відомих компаніях готельного бізнесу. Власним успіхом вони багато в чому зобов'язані унікальній системі навчання в Glion, що гармонійно поєднує академічний підхід до освіти з моделлю практичного навчання.

Стажування є частиною навчального плану, завдяки чому, студенти мають можливість розвивати свої професійні навички під час навчальних поїздок, як у Швейцарії, так і в інших країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки.

HR менеджери Hilton, InterContinental, Hyatt, Starwood і багатьох інших підприємств готельного бізнесу кожного семестру проводять відбори серед студентів навчального закладу з метою їх подальшого працевлаштування.

Початок навчання в Glion Institute of Higher Education: січень і серпень. Мінімальний вік абітурієнтів: 18 років для вступу на програми бакалавра, 21 - 24 роки для програм МВА та післядипломної освіти.

Детальніше про програми та особливості навчання в Glion Institute of Higher Education ви зможете дізнатися під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", що відбудеться 11-го лютого у Києві та 12-го в Запоріжжі.

11-го лютого 2012 р. в Києві, готель "Прем'єр Палас", бульвар Т. Шевченка 5-7, час роботи виставки: з 11:00 до 17:00.

12-го лютого 2012 р. в Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135, час роботи виставки: з 10:00 до 17:00.

Офіційним організатором виставки Ukrainian International Educational Fair-2012 є Агенція академічного консалтингу Домар Тревел Ед’юкейшен.

Детальну інформацію про проведення виставки можна отримати за тел.: (044) 425-40-45 або на офіційному сайті компанії-організатора.

Освіта.ua
01.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів