Cambridge Tutors College (Велика Британія)

Під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", британський коледж Cambridge Tutors College представить програми навчання

Cambridge Tutors College (Велика Британія)

Міжнародна школа Cambridge Tutors College (СТС) знаходиться в місті Кройдон, Великобританія, неподалік від аеропортів Хітроу та Гатвік. Навчальний заклад був заснований у 1958 році.

CTC - міжнародний коледж, що пропонує підготовку студентів до навчання в таких престижних британських університетах, як: Oxford, Cambridge, Imperial College, University College London (UCL) і London School of Economics (LSE).

На навчання в коледжі приймаються молоді люди у віці від 15 до 20 років. На сьогоднішній день в школі здобувають освіту 260 студентів, з них переважна частина - іноземці з України, Росії, Латвії, Естонії, Литви та Казахстану.

Cambridge Tutors College пропонує довгострокові програми навчання, а також підготовчі програми GCSE тривалістю 1 рік і A-level тривалістю 18 місяців.

Після закінчення коледжу студенти можуть продовжити навчання у Великій Британії на різних бакалаврських програмах за напрямками: економіка, політика, фінанси, банківська справа, менеджмент, юриспруденція, інженерні науки та біохімія. Найбільш популярними програмами серед учнів є економіка, політика, фінанси і банківська справа.

Максимальна кількість студентів в класі школи - 9. Завдяки цьому викладачі можуть приділити достатньо уваги індивідуальним потребам кожного студента.

В процесі навчання студенти щотижня проходять тестування з кожного предмету. Це допомагає оцінити отримані знання і своєчасно визначити слабкі місця, а також докласти додаткові зусилля для їх усунення.

У кожного студента є викладач - наставник, з яким він зустрічається щонайменше один раз на тиждень, для отримання індивідуальних консультацій і рекомендацій, що стосуються процесу навчання.

Студентам доступна велика консультаційна програма, що включає презентації представників університетів, зустрічі з викладачами, а також з незалежними консультантами з питань кар'єри.

Також студентам пропонується участь у різноманітних спортивних і культурних заходах, участь у яких допомагає розвинути навички, що можуть стати в нагоді під час навчання в університеті та в подальшій професійній діяльності.

Коледж пропонує проживання в ретельно підібраних приймаючих сім'ях.

Так як коледж готує студентів для вступу до кращих університетів Великої Британії, вимоги до студентів досить високі. При вступі до коледжу, важливу роль відіграють академічні показники та рівень володіння англійською мовою.

Детальніше про програми та особливості навчання в Cambridge Tutors College ви зможете дізнатися під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", яка відбудеться 11 лютого в Києві і 12 лютого в Запоріжжі.

11 лютого 2012 року в Києві, готель "Прем'єр Палас", бульвар Т. Шевченка 5-7. Час роботи виставки: з 11:00 до 17:00.

12 лютого 2012 року в Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135. Час роботи виставки: з 10:00 до 17:00.

Офіційним організатором виставки Ukrainian International Educational Fair-2012 є Агентство академічного консалтингу Домар Тревел Ед’юкейшен.

Детальну інформацію про виставку можна отримати за тел.: (044) 425-40-45 або на офіційному сайті компанії-організатора.

Освіта.ua
31.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів