Школа-пансіон Oswestry School (Велика Британія)

Під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", британська школа-пансіон Oswestry School представить програми навчання

Школа-пансіон Oswestry School (Велика Британія)

Школа-пансіон Oswestry School була заснована у 1407 році. У школі здобувають середню освіту більше 400 дітей, з них більше ста - іноземці.

Високопрофесійні викладачі школи допомагають кожному учневі виявити і реалізувати свій талант, отримати грунтовні знання і необхідні навички, впевненість у собі, лідерські якості і відчуття відповідальності.

Керівництво, педагоги та персонал школи впроваджують індивідуальний підхід і космополітизм, допомагаючи кожному учневі досягти академічного і особистісного успіху.

Програма старшої школи включає такі предмети: мистецтво, біологія, бізнес, хімія, критичне мислення (логіка), технологія дизайну (індустріальний дизайн), англійська література, французька і німецька мови, географія, історія, інформаційні технології, математика та вища математика, музика, філософія, історія релігії та етика, фізкультура, фізика, психологія.

Велика увага приділяється профорієнтації і підготовці до навчання в університеті (практикуються типові університетські форми навчання - семінари, дискусійні клуби, колоквіуми).

Позакласна програма Oswestry School включає: вітрильний спорт, шахи, фотографію, верхову їзду, уроки самооборони, фітнес, бадмінтон і їзду на гірських велосипедах.

Школа також регулярно організовує освітні тематичні екскурсії, відвідування театральних постановок, гірськолижні поїздки.

Учні можуть стати членом Кадетського корпусу і взяти участь у змаганнях ім. Герцога Единбурзького - змаганні спортивних або інтелектуальних досягнень.

Детальніше про програми та особливості навчання в Oswestry School ви зможете дізнатися під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", яка відбудеться 11 лютого в Києві та 12 лютого у Запоріжжі.

11 лютого 2012 року в Києві, готель "Прем'єр Палас", бульвар Т. Шевченка 5-7. Час роботи виставки: з 11:00 до 17:00.

12 лютого 2012 року в Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135. Час роботи виставки: з 10:00 до 17:00.

Офіційним організатором виставки Ukrainian International Educational Fair-2012 є Агентство академічного консалтингу Домар Тревел Ед’юкейшен.

Детальну інформацію про виставку можна отримати за тел.: (044) 425-40-45 або на офіційному сайті компанії-організатора.

Освіта.ua
31.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів