Школа-пансіон Bosworth Independent College (Велика Британія)

Під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", відбудеться презентація британської школи-пансіону Bosworth Independent College

Школа-пансіон Bosworth Independent College (Велика Британія)

Bosworth Independent College вже більше 30 років здійснює свою діяльність на ринку освітніх послуг.

Коледж проводить навчання на підготовчих програмах GCSE і A-Levels (рівні AS і A2), програмах підготовки до вступу в університет University Foundation Programme (UFP), а також навчання на програмах з вивчення англійської мови: Comprehensive English - комплексний курс і Essential English - курс підготовки до вступу на магістерську програму.

Також студентам у віці від 13 до 19 років пропонуються програми літньої школи, що включають заняття англійською мовою, творчу та культурну програму.

Більше 50% випускників Bosworth Independent College вступають в кращі університети Великої Британії, серед яких Кембридж, Лондонська школа економіки і політичних наук, Університетський коледж Лондона і Університет Уорік.

Коледж має сучасну матеріально-технічну базу, студентські резиденції знаходяться під цілодобовим спостереженням співробітників навчального закладу.

Резиденція складається з шести житлових корпусів, а студенти проживають в одно- або двомісних кімнатах.

Детальніше про програми та особливості навчання в Bosworth Independent College ви зможете дізнатися під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", що відбудеться 11-го лютого у Києві та 12-го лютого в Запоріжжі.

11-го лютого 2012 р. в Києві, готель "Прем'єр Палас", бульвар Т. Шевченка 5-7, час роботи виставки: з 11:00 до 17:00.

12-го лютого 2012 р. в Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135, час роботи виставки: з 10:00 до 17:00.

Офіційним організатором виставки Ukrainian International Educational Fair-2012 є Агенція академічного консалтингу Домар Тревел Ед’юкейшен.

Детальну інформацію про проведення виставки можна отримати за тел.: (044) 425-40-45 або на офіційному сайті компанії-організатора.

Освіта.ua
31.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів