Thompson Rivers University (Канада)

Під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", канадський університет Thompson Rivers University представить програми навчання

Thompson Rivers University (Канада)

Канадський державний університет Thompson Rivers University був заснований у 1970 році. На сьогодні у навчальному закладі навчаються 12 тисяч студентів, з них близько 1500 - іноземні студенти.

Thompson Rivers University знаходиться в місті Камлупс, який є п'ятим містом за величиною у Британській Колумбії. Безпечна, дружня атмосфера, яка панує в місті, робить Камлумс ідеальним місцем для отримання освіти. Місто знаходиться у 3,5 годинах їзди від Ванкувера.

Університет входить до Асоціації університетів та коледжів Канади (AUCC) та Ради міжнародних шкіл (CIS).

До складу Thompson Rivers University входять такі факультети: Arts and Humanities, Business, Computing Science and Technology, Health Sciences, Journalism, Law, Sciences and Environment, Tourism і Trades and Technology.

Університет пропонує потужні академічні програми в поєднанні з активним способом життя та  має висококваліфікований викладацький склад, який допомагає студентам отримати цінні знання, необхідні для подальшого працевлаштування.

Серед програм, що пропонує університет: МВА (тривалістю 10 місяців), магістерські та бакалаврські програми, програми післядипломної освіти (1-2 роки), програма вивчення англійської - «Англійська як друга мова», підготовчі програми.

Студенти, які вже мають вищу освіту, можуть отримати другу спеціальність на програмі Post-Baccalaureate Diploma тривалістю 3-4 ceместра (семестр - 4 місяці).

Студентам також надається можливість перевестися з іншого університету.

Перед початком навчання в університеті студент проходить внутрішній тест з англійської мови. Якщо за результатами тестування у студента недостатній рівень володіння мовою, він може пройти мовну підготовку, що може тривати від 1 до 6 місяців.

Університетське містечко має все необхідне для навчання. На території кампуса знаходяться клініка, книжковий магазин, паб, спортивні майданчики та багато іншого, що зробить життя і навчання тут комфортним.

Детальніше про програми та особливості навчання в Thompson Rivers University ви зможете дізнатися під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", яка відбудеться 11 лютого в Києві та 12 лютого у Запоріжжі.

11 лютого 2012 року в Києві, готель «Прем'єр Палас», бульвар Т. Шевченка 5-7. Час роботи виставки: з 11:00 до 17:00.

12 лютого 2012 року в Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135. Час роботи виставки: з 10:00 до 17:00.

Офіційним організатором виставки Ukrainian International Educational Fair-2012 є Агентство академічного консалтингу Домар Тревел Ед’юкейшен.

Детальну інформацію про виставку можна отримати за тел.: (044) 425-40-45 або на офіційному сайті компанії-організатора.

Освіта.ua
31.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів