Університети готельного та ресторанного менеджменту групи Laureate Hospitality Education

Під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", університети готельного та ресторанного менеджменту групи Laureate Hospitality Education презентують програми навчання

Університети готельного та ресторанного менеджменту групи Laureate Hospitality Education

Кар’єра у сфері готельного та ресторанного менеджменту вважається однією з найперспективніших. Щороку у світі відкриваються тисячі готелів, що створює близько десяти тисяч нових робочих місць. У зв’язку з проведенням Євро-2012 в Україні значно зріс інтерес до отримання освіти у цій сфері, про що свідчить зростання попиту на програми профільних університетів.

Вперше на виставці "Освіта за кордоном - UIEF 2012" та вперше в Україні, університети групи шкіл готельного та ресторанного менеджменту Laureate Hospitality Education, будуть представлені у повному складі.

Відвідувачі виставки, які цікавляться навчанням за спеціальністю у сфері готельного та ресторанного менеджменту, туризму та організації святкових подій матимуть змогу зустрітися з регіональними директорами навчальних закладів та отримати інформацію про умови навчання, вступу та працевлаштування після здобуття освіти.

На виставці будуть представлені наступні університети групи LAURЕATE:

  • Glion Institute of Higher Education, Швейцарія – 2 місце у світовому рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту;
  • Les Roches International School of Hotel Management, Швейцарія – 2 місце у світовому рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту;
  • Les Roches International School of Hotel Management, Іспанія – 1 місце у рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту Іспанії;
  • Les Roches Jin Jiang International School of Hotel Management, Китай - 1 місце у рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту Китаю;
  • Kendall College, США - 3 місце у рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту США;
  • Blue Mountains International Hotel Management School, Австралія - 1 місце у рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту Австралії.

Університети пропонують навчання на бакалаврських і магістерських програмах, а також на програмах післядипломної підготовки для тих студентів, хто вже здобув вищу освіту в іншій сфері.

Тривалість навчання: від 1 року до 4 років, в залежності від програми університету.

Підготовка здійснюється за напрямами готельного, ресторанного, туристичного менеджменту, кулінарії, менеджменту організації подій та спортивного менеджменту.

Навчальна програма складається з академічних семестрів, а також включає практику за спеціальністю. Ще під час навчання студенти мають можливість отримати досвід роботи у найкращих готелях та компаніях.

Після завершення навчання студенти отримують диплом вищого навчального закладу - ступінь бакалавра чи магістра.

Детальніше про програми та особливості навчання в університетах готельного та ресторанного менеджменту групи Laureate Hospitality Education ви зможете дізнатися під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном – UIEF 2012", що відбудеться 11 лютого у Києві та 12 у Запоріжжі.

11 лютого 2012 року у Києві, готель "Прем’єр Палац", бульвар Т. Шевченка 5-7.

12 лютого 2012 року у Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135.

Офіційним організатором виставки Ukrainian International Educational Fair-2012 є Агенція академічного консалтингу Домар Тревел Ед'юкейшен.

Детальну інформацію про виставку можна отримати за тел.: (044) 425-40-45 або на офіційному сайті компанії-організатора.

Освіта.ua
31.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів