Підготовчі програми INTO University Partnership

11 лютого в Києві та 12 лютого у Запоріжжі, під час проведення восьмої міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", вищі навчальні заклади - партнери проекту INTO University Partnership презентують свої програми

Підготовчі програми INTO University Partnership

Унікальний проект INTO, що був розроблений в партнерстві з британськими університетами, спеціально для іноземних студентів, пропонує новітні та високоякісні методи підготовки до вступу на бакалаврські та магістерські програми.

Усі центри розташовані на базі кампусів наступних університетів: University of East Anglia, University of Exeter, City University London, Newcastle University, Glasgow Caledonian University, University of Manchester, Queen’s University Belfast, St George’s University London.

За останні декілька років до проекту приєдналися університети Сполучених Штатів Америки: Oregon State University та University of South Flirida.

Під час навчання студенти мають нагоду скористатися найкращими можливостями провідних британських та американських університетів та професійною допомогою кваліфікованих викладачів та персоналу.

Студенти підготовчих програм отримують статус студента вищого навчального закладу. Вони мають доступ до ресурсів університету, бібліотеки, проживання також організоване на базу кампусу.

Успішне закінчення програми гарантує студентам вступ до університету, на базі якого відбувалося навчання.

Проект INTO є унікальним завдяки програмам, що максимально відповідають потребам іноземних студентів.

Навчання на підготовчих програмах здійснюється за низкою напрямів, зокрема: бізнес та менеджмент, фінанси, англійська мови для навчання в магістратурі, комп’ютерні науки, технічні науки, економіка, медицина тощо.

Поліпшити рівень володіння англійською мовою студенти можуть на академічному курсі англійської мови або на короткостроковій програмі вивчення англійської мови на базі університету. Крім цього, пропонується програма адаптації до навчання на магістратурі.

Університети-партнери групи INTO також пропонують учням старших класів навчання на підготовчій програмі A-level. Наприклад, програма University of East Anglia Newton дає змогу пройти кваліфіковану підготовку та вступити на програми з медицини.

Детальніше про програми університетів-партнерів INTO University Partnership ви зможете дізнатися під час проведення 8-ї міжнародної виставки "Освіта за кордоном – UIEF 2012", що відбудеться у Києві та у Запоріжжі.

11 лютого 2012 року у Києві, готель "Прем’єр Палац", бульвар Т. Шевченка 5-7.

12 лютого 2012 року у Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135.

Детальну інформацію про виставку можна отримати за тел.: (044) 425-40-45 та на офіційному сайті компанії-організатора Домар Тревел Ед'юкейшен.

Освіта.ua
31.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів