Griffith College Dublin (Ірландія)

11 лютого в Києві та 12 лютого в Запоріжжі відбудеться восьма міжнародна виставка "Освіта за кордоном UIEF 2012", під час якої Griffith College Dublin представить свої програми навчання

Griffith College Dublin (Ірландія)

Griffith College Dublin - коледж Ірландії, що здійснює підготовку студентів на бакалаврських та магістерських програмах.

Griffith College Dublin був заснований в 1974 році. Кампус коледжу розташований в старовинному та історичному районі міста, за 15 хвилин пішки від центру Дубліну. Сьогодні навчальний заклад швидко розширюється та розвивається. Щороку відкриваються нові спеціальності, зростає кількість ірландських та іноземних студентів.

Випускники середніх навчальних закладів України можуть вступити до коледжу на програму підготовки, що складається з інтенсивного мовного курсу та академічних предметів за спеціальністю. Якщо рівень англійської мови достатній для навчання, студенти можуть відразу розпочати навчання на першому курсі.

Програми, які пропонує коледж: бакалаврат, магістратура, підготовка до вступу у вищі навчальні заклади Ірландії, вивчення англійської мови.

Коледж складається з наступних факультетів: факультет бізнесу та менеджменту, комп’ютерних наук, журналістики та масових комунікацій, права та дизайну. Найпопулярнішим напрямком підготовки серед студентів є факультет комп’ютерних технологій. Під час навчання студенти проводять дослідження та працюють над програмним забезпеченням провідних світових компаній, таких як: Microsoft, Dell, Intell тощо. Коледж відомий не лише факультетом комп’ютерних технологій, факультет бізнесу також користується популярністю серед іноземних студентів.

Сьогодні в коледжі навчається приблизно 9000 студентів, з яких 1500 - іноземні студенти з 56 країн світу. Однією з переваг коледжу є співвідношення ціни та якості навчання.

Програма навчання складається з академічних лекцій, індивідуальних занять та професійної практики. Таким чином, крім ґрунтовних знань, студенти мають змогу отримати професійні навички, що необхідні для подальшого працевлаштування.

У процесі навчання студенти мають можливість отримати досвід роботи в міжнародних організаціях, а також навчатися в інших університетах світу завдяки тісним партнерським відносинам коледжу.

Детальніше про програми Griffith College Dublin ви зможете дізнатися під час проведення міжнародної виставки "Освіта за кордоном – UIEF 2012", що відбудеться 11 лютого у Києві та 12 лютого у Запоріжжі.

11 лютого 2012 року у Києві, готель "Прем’єр Палац", бульвар Т. Шевченка 5-7, час роботи виставки: з 11:00 до 17:00.

12 лютого 2012 року у Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135, час роботи виставки: з 10:00 до 17:00.

Детальну інформацію про виставку можна отримати на офіційному сайті компанії-організатора Домар Тревел Ед'юкейшен

Освіта.ua
31.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів