Підготовчі програми International Study Centres

11 лютого в Києві та 12 лютого у Запоріжжі, під час проведення восьмої міжнародної виставки "Освіта за кордоном UIEF 2012", навчальні заклади групи International Study Centres презентують свої програми

Підготовчі програми International Study Centres

Навчальні заклади групи International Study Centres (ISC) спеціалізуються на підготовці студентів до навчання у вищих навчальних закладах світу. Навчальні центри розташовані на базі кампусів університетів Великої Британії, США, Канади, Австралії, Ірландії та Нової Зеландії.

Навчання у International Study Centres здійснюється за такими напрямами: підготовка до вступу на програму бакалавра для випускників шкіл (Foundation diploma) та підготовка до вступу на програму магістратури для студентів, які отримали диплом бакалавра в українських університетах (Pre-Master’s). Тривалість навчання: 1 рік.

Програми підготовки до вступу в університети Pre-Master’s та Foundation Diploma є невід’ємною частиною системи навчання за кордоном. Під час навчання студенти мають можливість вдосконалити знання англійської мови, підготуватися до вступу у вищі навчальні заклади, ознайомитися з системою освіти та поліпшити необхідні академічні навички, що допоможуть засвоїти навчальну програму вищого навчального закладу.

Увазі студентів пропонуються такі спеціальності: бізнес, фінанси, менеджмент, маркетинг, право, масові комунікації, комп’ютерні технології та ін.

Успішне завершення програми підготовки гарантує зарахування до університету, в якому здійснювалося навчання. Крім цього, деякі університети надають можливість після завершення навчання на підготовчій програмі вступити на 2-й курс університету.

Вартість навчання на підготовчих програмах на базі університетів значно нижча від підготовчих програм на базі коледжів.

Студенти International Study Centres проживають на кампусі університету, в якому навчаються, мають доступ до бібліотек, спортивних комплексів та матеріально-технічної бази навчального закладу.

Під час проведення виставки будуть представлені міжнародні навчальні центри таких університетів: University College Dublin, Heriot-Watt University, Keele University, Kingston University, University of Huddersfield, Lancaster University, University of Leicester, University of Lincoln, Liverpool John Moores University (LJMU), Royal Holloway University of London, University of Stirling, University of Surrey, University of Sussex, Trinity College Dublin, University of Wales, Newport (Wales ISC).

Детальніше про підготовчі програми International Study Centres ви зможете дізнатися під час проведення 8-мої міжнародної виставки "Освіта за кордоном – UIEF 2012", що відбудеться у Києві та у Запоріжжі.

11 лютого 2012 року у Києві, готель "Прем’єр Палац", бульвар Т. Шевченка 5-7.

12 лютого 2012 року у Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135.

Детальну інформацію про виставку можна отримати на офіційному сайті компанії-організатора Домар Тревел Ед'юкейшен.

Освіта.ua
31.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів