Група навчальних закладів Cambridge Education Group (Велика Британія)

11 лютого у Києві та 12 лютого у Запоріжжі відбудеться восьма міжнародна виставка «Освіта за кордоном – UIEF 2012», в якій візьмуть участь коледжі, що входять до групи академічних навчальних закладів Cambridge Education Group

Група навчальних закладів Cambridge Education Group (Велика Британія)

60 років поспіль організація Cambridge Education Group (CEG) допомагає британським та іноземним студентам реалізувати свій потенціал, навчаючись на програмах академічної підготовки. За останні 25 років більше ніж тисяча випускників CEG отримали пропозиції від кращих вищих навчальних закладів вступити на найпрестижніші спеціальності.

До складу Cambridge Education Group входять чотири навчальні центри:

  • CATS College спеціалізується на програмах підготовки до вступу в університети.
  • Cambridge School of Visual and Performing Arts – коледж прикладного та театрального мистецтва. Школа спеціалізується на програмах підготовки для вступу на відділи мистецтв, дизайну, музики та драми британських університетів. Навчальний заклад розробив унікальний підхід до навчання, що орієнтований на особистість та допомагає розкрити потенціал і таланти студентів.
  • Stafford House School of English -  спеціалізований мовний центр в Кантербері та Лондоні, що пропонує широкий спектр програм вивчення англійської мови: від короткострокових до довгострокових академічних курсів.
  • Літні навчальні центри Stafford House Study Holidays, що знаходяться в Великій Британії та США, пропонують програми вивчення англійської мови та спеціалізовані програми.

Окрім зазначених програм, усі навчальні центри Cambridge Education Group пропонують також канікулярні мовні програми для дітей шкільного віку, підготовчі програми GCSE та A-level тощо.

Крім цього, коледжі Cambridge Education Group встановили тісні партнерські відносини з престижними університетами Великої Британії.

Завдяки тісному співробітництву з університетами, Cambridge Education Group заснувала програму підготовки на кампусі університетів – Foundation on Campus. Програма розроблена спеціально для іноземців, рівень знань яких не відповідає вимогам, що висуваються по відношенню до британських абітурієнтів. Успішне закінченні програми гарантує вступ до навчального закладу для здобуття ступеня бакалавра чи магістра.

Коледжі CEG також тісно співпрацюють з університетами Оксфорд та Кембридж в рамках підготовчих програм «Оксбридж» та «Медик».

Детальніше про програми навчальних центрів Cambridge Education Group ви зможете дізнатися під час проведення міжнародної виставки "Освіта за кордоном – UIEF 2012", що відбудеться 11 лютого у Києві та 12 лютого у Запоріжжі.

11 лютого 2012 року у Києві, готель "Прем’єр Палац", бульвар Т. Шевченка 5-7.

12 лютого 2012 року у Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135.

Детальну інформацію про виставку можна отримати на офіційному сайті компанії-організатора Домар Тревел Ед'юкейшен.

Записатися на індивідуальну консультацію під час виставки можна надіславши лист на електронну пошту: info@dteducation.com

Освіта.ua
30.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів