Bellerbys College (Велика Британія)

Коледж доуніверситетської підготовки Bellerbys College представить свої програми навчання під час проведення міжнародної виставки «Освіта за кордоном UIEF 2012», що відбудеться 11 лютого в Києві та 12 лютого у Запоріжжі

Bellerbys College (Велика Британія)

Bellerbys College - міжнародний навчальний заклад, що здійснює підготовку студентів до вступу у вищі навчальні заклади Великої Британії.

Навчальний заклад був заснований у 1959 році в міста Брайтоні. З цього часу коледж підготував до вступу в університети Великої Британії понад 30 тисяч іноземних студентів. Навчання в коледжі відповідає високим стандартам та забезпечує якісну підготовку студентів, які хочуть отримати середню освіту та вступити до британського вищого навчального закладу.

Сьогодні коледж включає чотири навчальні центри, що знаходяться в Брайтоні, Лондоні, Кембриджі та Оксфорді.

Навчальний заклад займає перше місце серед приватних британських коледжів за академічними показниками та рівнем оцінок, які отримують випускники на національних екзаменах.

Bellerbys College має високу репутацію серед університетів Великої Британії. За останні 20 років університет встановив партнерські відносини з вищими навчальними закладами країни, які дають можливість випускникам коледжу отримати престижну вищу освіту.

Коледж пропонує наступні програми для випускників середніх навчальних закладів України: академічний курс англійської мови, підготовка до вступу в університети на програму бакалавра (Foundation program), диплом у сфері менеджменту та бізнесу. Випускники українських університетів, які отримали диплом бакалавра, мають змогу пройти підготовчу програму до вступу в магістратуру.

Під час навчання на програмах коледжу студенти матимуть можливість удосконалити мовні та академічні навички, необхідні для продовження навчання. Bellerbys College пропонує підготовку за наступними спеціальностями: бізнес, фінанси, право, мистецтво, комп’ютерні технології, масові комунікації тощо.

Детальніше про програми Bellerbys College, умови вступу, зарахування та отримання знижок на навчання ви зможете дізнатися під час проведення 8-мої міжнародної виставки "Освіта за кордоном – UIEF 2012", що відбудеться 11 лютого у Києві та 12 лютого у Запоріжжі.

11 лютого 2012 року у Києві, готель "Прем’єр Палац", бульвар Т. Шевченка 5-7.

12 лютого 2012 року у Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135.

Детальну інформацію про виставку можна отримати на офіційному сайті компанії-організатора Домар Тревел Ед'юкейшен.

Записатися на індивідуальну консультацію під час виставки можна надіславши лист на електронну пошту: info@dteducation.com

Освіта.ua
30.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів