MLI International Schools (Ірландія)

Представники освітньої організації MLI International Schools відвідають Україну в рамках проведення виставки "Освіта за кордоном", яка відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня в Києві

MLI International Schools (Ірландія)

Програми MLI International Schools будуть презентовані в ході спеціалізованної виставки "Освіта за кордоном".

MLI International Schools є однією з лідируючих освітніх компаній з організації навчання дітей у середніх школах Ірландії, а також організації літніх канікулярних курсів для дітей та підлітків у Ірландії.

Усі програми MLI акредитовані міжнародними організаціями ACELS, MEI RELSA, British Council, English UK, а також Міністерством освіти Ірландії.

Школи набирають учнів віком від 12 років. Більш ніж 90% випускників шкіл-партнерів MLI вступають до найкращих університетів країни.

Також організація MLI пропонує багато канікулярних програм для дітей від 12 до 17 років на кампусах університетів і коледжів Ірландії з цікавою розважальною програмою та екскурсіями на вихідних.

В рамках виставки "Освіта за кордоном" представник організації MLI проведе презентації присвячені темі переваг навчання в школах Ірландії.

Детальну інформацію про діяльність MLI International Schools ви зможете отримати під час індивідуальних консультацій, що відбудуться 1 березня в Одесі та 2 березня в Києві.

Детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів >>>

Освіта.ua
14.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів