Міжнародні коледжі Kaplan

Представник Kaplan International Colleges (KIC) відвідає Україну в рамках проведення виставки «Освіта за кордоном», що відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня в Києві

Міжнародні коледжі Kaplan

Група Kaplan International Colleges (KIC) представить свої освітні програми під час проведення спеціалізованої виставки "Освіта за кордоном".

Якщо ви талановитий український учень чи студент, який планує перетворити успіх в навчанні на батьківщині у диплом, отриманий в одному з провідних університетів Великої Британії, Міжнародні коледжі Kaplan – це те, що вам потрібно.

Kaplan International Colleges (KIC) співпрацює з деякими з кращих університетів Великої Британії, пропонуючи програми підготовки до вступу спеціально для іноземних студентів.

У коледжах Kaplan ви можете підготуватися до отримання ступеня бакалавра або магістра у британському університеті. Продовження навчання в партнерському університеті гарантується після успішного проходження програми підготовки на необхідному рівні.

Програми для підготовки до вступу в університет:

  • Foundation Certificate - сертифікат Foundation надасть академічні навички та рівень англійської мови, необхідний для отримання ступеня бакалавра в університеті Великої Британії.
  • Diploma/International Year One - програми Diploma або International Year One забезпечують розвиток необхідних навичок для успішного навчання на другому курсі британського університету.
  • Graduate Diploma/Pre-Masters - програми розраховані на студентів, у яких вже є вища освіта, будь то ступінь бакалавра чи магістра.

Програми підготовки до вступу в університет Міжнародних Коледжів Каплан нададуть вам академічні навички, знання з конкретних предметів і необхідний рівень володіння англійською мовою. Вам гарантується зарахування у обраний університет, після успішного проходження програми на необхідному рівні. Починаючи з 2006 року Міжнародні Коледжі Каплан допомогли більш ніж 10000 іноземних студентів вступити до університетів Великої Британії.

Один з коледжів групи Каплан- Glasgow International College спеціально для студентів з України, які вступатимуть у 2013 році на будь-яку програму Foundation або програму Pre - Masters, пропонує стипендію у розмірі 2000 фунтів, що може бути використана як знижка на навчання.

Після успішного закінчення програми в Glasgow International College і після зарахування на відповідний курс в Університет Глазго, студенти отримають додаткову стипендію 2000 фунтів на навчання.

Інформацію про навчання в Kaplan International Colleges (KIC) ви зможете отримати під час індивідуальних консультацій, що відбудуться 1 березня в Одесі.

Детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів >>>

Освіта.ua
16.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів