John Leggott College (Велика Британія)

Представники державного британського коледжу John Leggott College відвідають Україну в рамках виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня у Києві

John Leggott College (Велика Британія)

Під час проведення спеціалізованої виставки "Освіта за кордоном" відбудуться індивідуальні консультації присвячені особливостям підготовчих програм до британських університетів в державному коледжі John Leggott College.

У John Leggott College навчаються близько двох з половиною тисяч учнів, які здобувають високоякісну середню освіту за британськими освітніми стандартами.

Випускники коледжу вступають до відомих університетів, зокрема, до Кембріджу, Оксфорду, Лондонської Школи Економіки (LSE), Університетського коледжу Лондона (UCL) та інших.

Студенти навчаються за програмою A-levels. Іноземні студенти навчаються разом з англійськими студентами, у невеликих групах по 15-20 учнів. Коледж також пропонує широкий спектр позакласних занять.

На території кампуса знаходяться сучасна бібліотека, танцювальна студія, IT-центр, студія для занять мистецтвом та дизайном, інтернет-кафе, спортивні майданчики, спортзал, спеціально обладнані поля для спортивних ігор у будь-яку погоду.

Студенти проживають в приймаючих сім’ях на базі повного пансіону.

В рамках виставки «Освіта за кордоном» Джон Легготт Коледж оголошує конкурс, переможець якого отримає безкоштовний дворічний курс навчання на програмі A-level.

Бажаючі прийняти участь у конкурсі мають написати твір (не більше 500 слів) на тему «Чому саме ви маєте отримати стипендію?».

До участі запрошуються учні 10-11 класів, яким також необхідно буде надати шкільний табель за останні 2 роки, перекладений на англійську мову.

Презентація John Leggott College відбудеться під час проведення виставки, організованої агенцією «А-пріорі», що відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня у Києві.

Детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів >>>

Освіта.ua
16.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів