Kings Colleges (Велика Британія)

Представники британського Kings Colleges відвідають Україну в рамках виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня у Києві

Kings Colleges (Велика Британія)

Kings Colleges презентує освітні програми в ході спеціалізованої виставки "Освіта за кордоном".

Навчальні заклади Kings Colleges розташовані у Великій Британії в Лондоні, Борнмуті та Оксфорді, а також у США - Бостон та Лос-Анджелес.

Спектр програм коледжів Kings Colleges достатньо широкий: це програми підготовки для вступу на перший курс університету A-level, Foundation, First and Second University Pathway, а також програми підготовки до магістратури Pre-Masters, курси підготовки до складання мовних іспитів IELTS та TOEFL, літні програми для дітей та мовні курси для дорослих.

Також можна виділити програму GCSE (General Certificate of Secondary Education) для отримання сертифіката британської середньої освіти. Студенти мають можливість обрати інтенсивний курс підготовки тривалістю 1 рік або стандартний курс тривалістю 2 роки. На інтенсивний курс підготовки до здачі GCSE приймаються студенти віком від 15 років, на стандартний курс - студенти від 14 років.

Докладніше про групу Kings Colleges, її програми та діяльність ви зможете дізнатись під час щорічної виставки «Освіта за кордоном», що відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня у Києві.

Детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів >>>

Освіта.ua
16.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів