Study Group

Представники Study Group відвідають Україну в рамках виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня у Києві

Study Group

Програми міжнародної освітньої організації Study Group будуть презентовані в ході спеціалізованої виставки "Освіта за кордоном".

Study Group є визнаним лідером у сфері міжнародної освіти, що спеціалізується на забезпеченні можливостей вступу до університетів світового рівня та вивчення англійської мови.

Щороку більше 60 тисяч студентів з понад 130 країн вступають на ці програми з метою вдосконалення знань з англійської мови та підготовки до вступу у вищі навчальні заклади англомовних країн. Study Group об’єднує освітніх фахівців та майже 200 партнерських вищих навчальних закладів у Сполучених Штатах Америки, Канаді, Великій Британії, країнах Європи, Австралії та Нової Зеландії.

Організація Study Group пропонує широкий вибір програм – це курси англійської мови різної інтенсивності та літні мовні табори для дітей і підлітків, які організовує група Embassy CES (підрозділ Study Group), підготовчі програми для вступу до вищих навчальних закладів на програми бакалавр та магістр.

Програми вивчення англійської мови
пропонуються у 20 містах США, Канади, Великої Британії, Австралії та Нової Зеландії. Високоякісні курси англійської викладаються кваліфікованими спеціалістами з використанням передових освітніх технологій. Курси включають короткострокові програми загальної англійської, академічні річні програми, сертифікати i дипломи у бізнес-англійській, підготовку до екзаменів та підготовчі програми для подальшого навчання в англомовних країнах.

Літні програми для дітей та підлітків
пропонуються у Великій Британії (MW Summer School, Bellerbys College), а також на базі приватних шкіл у США (Embassy Summer Schools). Ці програми складаються з вивчення англійської мови та організованого вільного часу – спорт, розваги, екскурсії.

Програми підготовки до вступу у вищі навчальні заклади
та програми середньої школи надають можливість кожному, хто бажає отримати вищу освіту в англомовних університетах, досягти своєї мети з якомога кращими результатами.

Програма University Preparation
здійснюється за напрямками: підготовка до вступу на програми бакалавра для випускників шкіл Foundation Diploma; підготовка до вступу на програми магістра для випускників університетів Pre-Masters.

Підготовча програма Foundation Diploma
пропонується у Bellerbys College (Велика Британія), Taylors College (Австралія і Нова Зеландія), Martin Collеge (Австралія).

Також підготовка до вступу на програми бакалавра та магістра можлива у міжнародних навчальних центрах International Study Centres, що розташовані при університетах Сполучених

Дізнатись про програми освітньої організації Study Group та поспілкуватись з її представником можна під час проведення виставки, організованої агенцією «А-пріорі», що відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня у Києві.

Детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів >>>

Освіта.ua
15.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів