Green River Community College (США)

Представники американського Green River Community College відвідають Україну в рамках виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня у Києві

Green River Community College (США)

Американський Green River Community College презентує освітні програми в ході спеціалізованої виставки "Освіта за кордоном".

Green River Community College це дворічний муніципальний коледж, що має державну акредитацію. Коледж заснований у 1965 році, щорічно в ньому навчається більше десяти тисяч студентів, півтори тисячі з яких є студентами з інших країн.

Коледж розташований у маленькому привітному місті Обурн, штат Вашингтон, неподалік від Сіетла. Гостинний та привабливий кампус коледжу забезпечує своїм студентам зручне та безпечне середовище для навчання.

Коледж пропонує кілька програм, що відповідають персональним потребам студентів.

Переведення до університету (University Transfer) – ця програма 2+2 надає студентам можливість розпочати свою чотирирічну бакалаврську освіту. Програма пропонує курси предметів, еквівалентні предметам перших двох курсів університету. Студенти можуть провчитися 2 роки у коледжі Грін Рівер, а потім перейти до університету для отримання ступеня бакалавра.

Інтенсивна англійська (Intensive English) – програма створена для іноземних студентів, які бажають підготуватись до академічного навчання в американських коледжах та університетах. Маленькі групи та індивідуальна увага дають прекрасні результати навчання в англомовному середовищі.

Отримання американського атестата (High School Completion Plus) – програма надає можливість заощадити кошти, а саме отримати атестат про середню освіту штату Вашингтон та заліки за деякі предмети з університетської програми одночасно.

Досвід навчання у коледжі (College Experience) – готує нових іноземних студентів до академічного навчання у коледжі Грін Рівер та інших коледжах та університетах. Забезпечує студентів необхідною інформацією та практичними навичками, що значно полегшує вступ до американських навчальних закладів.

Підготовка до успіху (Foundation for Success) – програма, що допомагає студентам розвинути академічні навички та надає можливість продовжувати навчання в престижних університетах. Є обов’язковою для всіх студентів віком 16-17 років.

Ступені та Сертифікати (Degrees and Certificates) – коледж Грін Рівер пропонує дворічні програми підготовки молодших спеціалістів та значний вибір професійних програм.

Іноземні студенти, які пройшли навчання в Green River Community College, були зараховані у сотні університетів Сполучених Штатів. Вони отримали знання та досвід, що необхідні для вступу та перейшли на третій курс до престижних університетів з метою навчання на програмах бакалавріату.

Серед університетів, які співпрацюють з коледжем Грін Рівер за програмою University Transfer, є такі відомі навчальні заклади: California State University Northridge, Illinois Institute of Technology, Montana State University, San Francisco State University, University of California Irvine, University of Cincinnati, University of Oregon, Washington State University та інші.

Випускники Грін Рівер також були переведені до рейтингових університетів – Arizona State University, UCLA, Columbia University, Pennsylvania State University, Johns Hopkins University, Cornell University.

Спеціальності, що можна отримати в коледжі – архітектура, авіація, бізнес / економіка, інжиніринг, кіно / відео, науки про здоров’я, гуманітарні науки, комп’ютерні науки, готельний менеджмент, математика.

Зарахування на навчання у коледжі Грін Рівер можливе 4 рази на рік. Новим студентам надаються стипендії у вигляді зниженої вартості на навчання або гранту на роботу на території кампусу сумою від 200 до 500 доларів.

Дізнатись про програми та умови вступу до коледжу Green River Community College можна під час проведення виставки, організованої агенцією «А-пріорі», що відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня у Києві.

Детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів >>>

Освіта.ua
15.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів