Мовний центр Harrow House (Велика Британія)

Представник мовного центру Harrow House відвідає Україну в рамках виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня в Києві

Мовний центр Harrow House (Велика Британія)

Мовний центр Harrow House презентує освітні програми під час спеціалізованої виставки "Освіта за кордоном".

Мовний центр Harrow House був відкритий у 1969 році. Вже протягом 40 років школа навчає дітей з 60 країн світу. Мовний центр, що працює протягом всього року, знаходиться в центрі міста Свонедж, у 10 хвилинах пішки від піщаного пляжу.

На території школи розташовані 36 сучасних класних кімнат для занять, мультимедійний центр з доступом до інтернету, бібліотека, кафетерій, кімната відпочинку, басейн, театр, корт для сквошу, фітнес клуб, настільний теніс, міні-гольф, тенісні корти, більярд, спортивний зал, майданчики для ігор у бадмінтон, волейбол, баскетбол, гандбол.

Школа Harrow House пропонує дітям канікулярні курси, а також програму «Академічний семестр» для бажаючих спробувати себе в ролі британського школяра.

Канікулярні програми включають 15 годин англійської мови на тиждень + 15 годин насиченої програми спорту та розваг, що включає: теніс, бадмінтон, баскетбол, бенчбол, хендбол, крикет, міні гольф, плавання, волейбол та інші види спорту.

Під час навчання в школі для дітей організовується по 2 екскурсії на тиждень.

Для любителів тенісу, школа організовує спеціальний курс «Англійська + теніс», що включає 15 годин англійської на тиждень і 4,5 години занять тенісом. У програму входить міні турнір з тенісу.

Програма «Академічний семестр» розрахована на школярів віком від 15 років, і вимагає доброго рівня англійської мови. Програма навчання починається 3 рази на рік.

Вік дітей, які приїжджають на канікулярні курси, 8-17 років.

Проживають діти у приймаючих сім'ях або в резиденціях на території школи зі студентами з інших країн.

Дізнатися про програми Harrow House, а також поспілкуватися з представником мовного центру можна під час проведення виставки, що відбудеться в Києві 2 березня (готель "Алфавіто", вул. Предславинська 35-Д, ст. Метро "Палац Україна" з 12:00 до 18:00).

В рамках проведення виставки, представник мовного центру Harrow House також проведе презентацію програм навчання (час проведення презентації 12.40).

Детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів>>>

Освіта.ua
14.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів